Nasza Oferta

Zespół VIVO Music Band oferuje oprawę muzyczną wesel, poprawin a także wszelkiego typu zabaw okolicznościowych, dancingów, studniówek, imprez plenerowych, czy tematycznych

Oprawa muzyczna i konferansjerka są na wysokim poziomie kultury osobistej z dużą dozą humoru.

W repertuarze VIVO Music Band posiada utwory z różnych gatunków muzycznych, nowe aranżacje starych przebojów oraz utwory własnej kompozycji.

Zarówno repertuar muzyczny, jak i zabawy są zawsze ustalane z klientem i dostosowane do jego oczekiwań.

Gwarantujemy bardzo krótkie przerwy w grze zespołu, w trakcie których zapewniamy podkład muzyczny o klimatycznym charakterze.

Posiadamy bogate oświetlenie sceniczne oraz urządzenia wytwarzające różnorakie efekty sceniczne np. dym.

Na życzenie klienta możemy podczas wesela przeprowadzić mini-dyskotekę. Istnieje także opcja wzbogacenia zabawy o dodatkowych muzyków, tancerki i tancerzy z rewii "Rising Stars".

Zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem klientów możemy zapewnić oprawę muzyczną podczas błogosławieństwa oraz wyprowadzenia pary młodej z domu.

Prowadzimy konkursy w sposób nowoczesny choć, na życzenie klienta, sięgamy także po starsze, sprawdzone i ulubione od lat zabawy. Dokładamy wszelkich starań, by w konkursach uczestniczyła duża liczba osób. Dzięki temu podczas zabaw prowadzonych przez nas nikt się nie nudzi.

Sprawdź nas!

Nie jesteś pewien, czy spełnimy Twoje oczekiwania? Istnieje możliwość wysłuchania Zespołu na żywo w trakcie próby!

Wesele, zabawy okolicznościowe, bale sylwestrowe, studniówki są chwilami ważnymi i niepowtarzalnymi. Dlatego rozumiemy, że chcą Państwo być pewni swojego wyboru odnośnie zespołu muzycznego. Wszelkie wątpliwości rozwieje spotkanie z nami w trakcie prób i możliwość wysłuchania Zespołu na żywo. Mając na względzie nasze wieloletnie doświadczenie, z przyjemnością służymy Państwu radą w doborze sal, fotografa i innych komponentów istotnych dla doskonałej zabawy