O naszym zespole

Witamy na stronie naszego zespołu, który zawsze zagwarantuje Państwu udaną imprezę oraz spełni najśmielsze oczekiwania!

Jesteśmy z wykształcenia muzykami, których piętnaście lat temu połączyła wspólna pasja. Nasze doświadczenie zdobyte na scenie i ciągły rozwój, pozwalają z powodzeniem odnajdywać się w różnych gatunkach muzycznych.

Wieloletni dorobek muzyczny zespołu oraz występy w kraju i za granicą zaowocowały posiadaniem sprzętu muzycznego najwyższej jakości, bogatym oświetleniem scenicznym, niezbędnym do obsługi małych sal, kameralnych klubów, czy większych imprez scenicznych. Dzięki temu zespół VIVO Music Band zapewni profesjonalną oprawę audiowizualną na wszelkiego rodzaju event'ach firmowych, plenerowych, weselach, studniówkach, bankietach i balach okolicznościowych.

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

VIVO Music Band to zespół muzyczny, który zajął I miejsce w Miedwiańskim Przeglądzie Kapel 2017, Przeglądzie Muzycznym Zespołów i Kapel Weselnych w Morzyczynie. Jest także laureatem Nagrody Dyrektora GOK w Kobylance 2016r.

Nasz zespół nie spoczywa na laurach, wciąż wzbogacając swój repertuar muzyczny i dostosowując go do indywidualnych potrzeb każdego klienta!

Gramy w wielu klimatach muzycznych, poczynając od Rock'a, przez R&B, Latino, a na popularnym w naszym kraju Disco Polo kończąc. Nasza oferta dysponuje wachlarzem utworów muzycznych od wczesnych lat 60., aż do hitów z najnowszych list przebojów.

W swojej ofercie mamy liczne konkursy, w które angażujemy dużą liczbę osób. Prowadzimy je podczas całego wydarzenia. Wysoki poziom kultury połączony z dużą dozą humoru to gwarancja wyśmienitej zabawy!

Masz większe wymagania?

Zdajemy sobie sprawę z różnych gustów naszych klientów

zatem wychodząc im naprzeciw, VIVO Music Band na co dzień wykonuje usługi w zespole 5-osobowym. Zespół może jednak występować w składzie bardziej kameralnym (3-osobowym) lub powiększonym o dodatkowych artystów. Naszą ofertę możemy wzbogacić o instrumentalistów z filharmonii, solistów operetki, czy nawet o wspaniałą i znaną w Europie rewię Rising Stars, której doświadczenie i rozmach sprawą, że każda impreza stanie się niezapomniana!


Nasz zespół

Piotrek

Wodzirej, wokalista grający na keybordzie, akordeonie, puzonie i dudach szkockich.

Natalia

Sympatczna wokalistka i wodzirejka, grająca na gitarze elektrycznej oraz na flecie poprzecznym.

Staszek

Wokalista grający na saksofonie, klarnecie i instrumentach klawiszowych.

Klaudia

Doświadczona perkusistka z wieloletnim stażem w branży.

Leszek

Gitarzysta basowy i solowy oraz wokalista.